|
Brak Wolskiego i Mąki zapewne będzie widoczny. Kluczem będzie nie przegrać z kretesem w srodku pola. Niestety Rafał Murawski czy Drygas spowodują, że raczej walkę o środek pola przegramy. Powstaje pytanie jak zniwelować niewątpliwą przewagę Pogoni. Zapewne spróbujemy skrzydłami mając ofensywnie ustawionych bocznych + Mały + ten drugi... Co z Popoviciem? W środku by się przydał, a w sparingach coś mało grał?
Misiek-Boban, Głowa, Rysiek, Sadlok, Mójta - Brlek, Małecki, Boguski - Brożek, Ondrasek. 2-1 dla Wisły. Brożek x2.
Do what you mean and mean what you do.
|