Wyświetl pojedynczy post
Adenalix
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 14.07.2016, 08:57
Brak Wolskiego i Mąki zapewne będzie widoczny. Kluczem będzie nie przegrać z kretesem w srodku pola. Niestety Rafał Murawski czy Drygas spowodują, że raczej walkę o środek pola przegramy. Powstaje pytanie jak zniwelować niewątpliwą przewagę Pogoni. Zapewne spróbujemy skrzydłami mając ofensywnie ustawionych bocznych + Mały + ten drugi... Co z Popoviciem? W środku by się przydał, a w sparingach coś mało grał?

Misiek-Boban, Głowa, Rysiek, Sadlok, Mójta - Brlek, Małecki, Boguski - Brożek, Ondrasek. 2-1 dla Wisły. Brożek x2.
Do what you mean and mean what you do.
Odpowiedz cytując