|
Senior Member
Offline
|
#5

14.07.2016, 08:39
|
WISŁAZWE napisał(a): 
Po stornie strat można zapisać już Rafała Wolskiego, faxu nie dało się naprawić na czas i Rafał postanowił kontynuować karierę w Gdańsku a nie w Krakowie. Jego wybór. My na jego miejsce mamy kilku zmienników, także o jakoś nie ma się, co obawiać. Rafał Boguski czy Petr Brlek już zacierają ręce i widzą się na miejscu reżysera gry Białej Gwiazdy.
|
 dobre
|
|