Wyświetl pojedynczy post
Rustin
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4
Stary 14.07.2016, 08:38
Patrząc na inauguracje z kilku ostatnich lat, to remis będzie sukcesem.
Najbardziej obawiam się Mójty na lewej stronie i chaosu w środku, do tego brak pewności w nowym ustawieniu i wymówki na sobotę gotowe.
Wisła ponad wszystko
Odpowiedz cytując