Wyświetl pojedynczy post
cancer
Senior Member
 
 
Od: 07.2011
Skąd: Paraguay

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4508
Stary 14.07.2016, 08:27
rafguz napisał(a):Wyświetl post
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

A mnie nie przekonuje ten niebieski pasek, jakoś jak już mają być mega proste i estetyczne to bym wolał białe paski z boku, nawet bez białego paska na końcu rękawa

Jako drugie (po niewielkich modyfikacjach) to bym widział takie. Podobają mi się:



BTW. Nie wiem na ile to są prawdziwe doniesienia, ale jeżeli Legia ma mieć takie stroje to ostro zjechali w dół z wzorem

Odpowiedz cytując