rafguz napisał(a):

Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)
|
A mnie nie przekonuje ten niebieski pasek, jakoś jak już mają być mega proste i estetyczne to bym wolał białe paski z boku, nawet bez białego paska na końcu rękawa
Jako drugie (po niewielkich modyfikacjach) to bym widział takie. Podobają mi się:
BTW. Nie wiem na ile to są prawdziwe doniesienia, ale jeżeli Legia ma mieć takie stroje to ostro zjechali w dół z wzorem
