Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Franeklowcabramek
Senior Member
Od: 08.2011
Offline
#
4507
14.07.2016, 08:20
Wiesz, kiedyś to było kiedyś, nawet reklama na koszulkach Unimila była a smok wawelski wyglądał jak Velociraptor
Franeklowcabramek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Franeklowcabramek
Znajdź inne posty napisane przez Franeklowcabramek