Wyświetl pojedynczy post
Stelio
Senior Member
 
 
Od: 09.2013
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4503
Stary 13.07.2016, 22:21
rafguz napisał(a):Wyświetl post
Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)

Szczerze mówiąc to z niebieskimi wstawkami byłby kocur, a co byście powiedzieli gdybyśmy dostali podobny projekt do śląska tylko z niebieskim paskiem na środku?
Odpowiedz cytując