rafguz napisał(a):

Nowe koszulki zapewne nie będą się wiele różnić od tej (za wyjątkiem loga i niebieskich wstawek na rękawach)
|
Szczerze mówiąc to z niebieskimi wstawkami byłby kocur, a co byście powiedzieli gdybyśmy dostali podobny projekt do śląska tylko z niebieskim paskiem na środku?
