Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
heoij
Senior Member
 
Od: 12.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12428
Stary 13.07.2016, 21:24
Nie spodziewałem się, że na sektor G1 tak szybko będą schodzić bilety, myślę, że w piątek uda się otworzyć G2 i w końcu będzie dobry doping na dwie strony z "zielonym sektorem".
Odpowiedz cytując