Temat
:
[ 1 kolejka] Wisła Kraków - Pogoń Szczecin, 16 lipca, godz. 18:00
Wyświetl pojedynczy post
piotek
Senior Member
Od: 06.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
2
13.07.2016, 21:10
Ustawienie z trójką jest na tyle specyficzne, że jeszcze kilka pierwszych meczów może okazać się docieraniem schematów itp., dlatego nie spodziewam się cudów. Serce mówi zwycięstwo, ale rozum remis.
piotek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotek
Znajdź inne posty napisane przez piotek