|
No ale powiedział ktoś gdzieś wprost, że będą te koszulki? Bo przepraszam, ale enigmatyczne stwierdzenie, że "o kolejnych efektach współpracy przekonamy się na pierwszym meczu przy R22" dla mnie nie jest jednoznaczne z tym, że będą nowe koszulki.
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
|