|
Trochę się zapędziłeś. Nawet kilka dni temu Kukiz u Pospieszalskiego mówił, że często jeździ na Ukrainę, pomagał im, na majdanie, a o Bnaderze i UPA ostatnio dużo mówił i pisał z okazji zbliżającego się 11 lipca. Co w tym złego?
Nie można napisać, że cała Ukraina czci Banderę i UPA bo to jest chore i najnormalniej w świecie nieprawdziwe.
Ja tam Kukiza bardzo szanuje i wiąże z nim duże nadzieje (oczywiście mówie o całym Kukiz'15, nie o samym Pawle) czas pokaże jak to się dalej rozwinie.
|