Temat
:
Plotki oraz Wasze propozycje dotyczące transferów
Wyświetl pojedynczy post
daka.kodaka
Senior Member
Od: 10.2015
Offline
#
19053
13.07.2016, 14:41
On może i się nie pali ale jak dobra kasa się pokaże to działacze go sprzedadzą
A nawet jeśli nie to i tak potrzebujemy jeszcze jednego stopera bo Arek coraz starszy i całego sezonu nie wytrzyma a Sadlok jest potrzebny na skrzydle w obronie
daka.kodaka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do daka.kodaka
Znajdź inne posty napisane przez daka.kodaka