Wyświetl pojedynczy post
daka.kodaka
Senior Member
 
Od: 10.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19053
Stary 13.07.2016, 14:41
On może i się nie pali ale jak dobra kasa się pokaże to działacze go sprzedadzą
A nawet jeśli nie to i tak potrzebujemy jeszcze jednego stopera bo Arek coraz starszy i całego sezonu nie wytrzyma a Sadlok jest potrzebny na skrzydle w obronie
Odpowiedz cytując