Wyświetl pojedynczy post
Viper
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11362
Stary 13.07.2016, 12:56
zim zum napisał(a):Wyświetl post
Logiką był pieniądze. Równie dobrze mógł przedłużyć kontrakt z Wisła i poprosić o wypożyczenie. Tak to pół roku w "Klubie Handzlika" czekał na wielką Warszawę i kilka dni po wejściu umowy w życie dostał kopa i wylądował na prowincji w Sosnowcu. Jak się tam nie odnajdzie, to wkrótce będzie odbudowywał się w Puszczy Niepołomice.
Czytasz w myślach Handźlika, że tak dobrze wiesz o co mu chodziło? oraz czy nawet Legia mu dała dużo wyższy kontrakt?. Prawda taka, że promowanie wychowanków w Wiśle leży, tymczasem z Legii ciągle ktoś się wybija, przykry dla nas fakt, ale taka prawda.

gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Niektórzy zapomnieli chyba, że Konrad zdążył u nas zadebiutować, był bardzo dobrze oceniany i publicznie wychwalany przez Broniszewskiego, i w momencie kiedy naprawdę zbliżał się do tego, by zaistnieć w drużynie, podjął taką a nie inną decyzję.
Był z nim wywiad, kulisy były wytłumaczone i z tego wynikało, że Legię podpowiedzieli mu rodzice albo agent.
Wisła dawała mu duże pieniądze, niewspółmierne do tego, co dawał na boisku, a i tak nas olał.
.
Młodzi dostają u nas szansę dopiero wtedy jak są kontuzje i nie ma za bardzo wyboru, tak samo było z Konradem. Ile razy była sytuacja, że prowadzimy w jakimś meczu dwoma, trzema bramkami więc wpuszcza się młodego by się na spokojnie ograł i może coś pokazał? zero...

Sytuacje, gdy taki młodziak dostaje szanse dwie trzy minuty w ramach zmian taktycznych to nic.
Ostatnio edytowane przez Viper : 13.07.2016 o godz. 12:59.
Odpowiedz cytując