|
Stolarski w poprzedniej rundzie był podstawowym zawodnikiem Lechii wiec przykład raczej kiepski.
Leszczak był w klubie w czasie kiedy nie miał szans zaistnieć. Chyba też go nawet wypożyczaliśmy na początku. Ale jak się okazało materiał na piłkarza słaby (może głowa nie ta też)
Zając pogubił się sam (wg mnie też bardziej psychika). Ale też w momencie kiedy był w największym gazie Franek Smuda dał mu tyle pograć co nic...
Co do Handzlika to tak jak pisałem wcześniej. Cierpliwości. Widzę że dla Was wypożyczenie do 1 ligi = koniec kariery
|