Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11359
Stary 13.07.2016, 12:02
Niektórzy zapomnieli chyba, że Konrad zdążył u nas zadebiutować, był bardzo dobrze oceniany i publicznie wychwalany przez Broniszewskiego, i w momencie kiedy naprawdę zbliżał się do tego, by zaistnieć w drużynie, podjął taką a nie inną decyzję.
Był z nim wywiad, kulisy były wytłumaczone i z tego wynikało, że Legię podpowiedzieli mu rodzice albo agent.
Wisła dawała mu duże pieniądze, niewspółmierne do tego, co dawał na boisku, a i tak nas olał.

Leszczak, Stolarski, Zając, Handzlik - im więcej takich przykładów, tym łatwiej będzie pokazać chłopakom, że może lepiej zostać w Krakowie.
Odpowiedz cytując