swiety37 napisał(a):

Nie wiadomo czy by trenerowi pasował, poza tym u nas konkurencja w pomocy przy 3-5-2 jest względnie duża.
Nie jestem zadowolony z tego co hadzlik zrobił, ale jakaś logika w tym była.
|
Logiką był pieniądze. Równie dobrze mógł przedłużyć kontrakt z Wisła i poprosić o wypożyczenie. Tak to pół roku w "Klubie Handzlika" czekał na wielką Warszawę i kilka dni po wejściu umowy w życie dostał kopa i wylądował na prowincji w Sosnowcu. Jak się tam nie odnajdzie, to wkrótce będzie odbudowywał się w Puszczy Niepołomice.