domin_czyzyny napisał(a):

|
U nas miał duże szansę na grę w Ekstraklasie. Pograłby rok,dwa i byłby już zagranicą za dużo większą kasę.
|
1. Jaką większą? Nawet drewno Cywka byłoby przed nim do wpuszczenia.
2. Kiedy ktoś od nas odszedł zagranicę? Jeszcze za duże pieniądze?
Przestańmy żyć przeszłością. Markowo nadal jesteśmy wysoko. Pewnie na równi z Legią i Lechem.
Niestety sportowo i organizacyjnie na poziomie Górnika Łęczna. A może nawet obrażam GŁ. Oni pewnie mają prezesa i trenera rezerw. My nie...