Wyświetl pojedynczy post
Pero
Senior Member
 
 
Od: 04.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11357
Stary 13.07.2016, 11:13
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
U nas miał duże szansę na grę w Ekstraklasie. Pograłby rok,dwa i byłby już zagranicą za dużo większą kasę.
1. Jaką większą? Nawet drewno Cywka byłoby przed nim do wpuszczenia.
2. Kiedy ktoś od nas odszedł zagranicę? Jeszcze za duże pieniądze?

Przestańmy żyć przeszłością. Markowo nadal jesteśmy wysoko. Pewnie na równi z Legią i Lechem.
Niestety sportowo i organizacyjnie na poziomie Górnika Łęczna. A może nawet obrażam GŁ. Oni pewnie mają prezesa i trenera rezerw. My nie...
Odpowiedz cytując