Wyświetl pojedynczy post
domin_czyzyny
Socios Wisła Kraków
 
Od: 09.2010
Skąd: Kraków/Bolechowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11355
Stary 13.07.2016, 10:24
Pero napisał(a):Wyświetl post
Nie rozumiem Waszej szydery z chłopaka. Kto przy zdrowych zmysłach myślał że on załapie się do pierwszego zespołu?
Oj krótką macie pamięć Panowie. Jeszcze kilka lat temu kiedy Wisła miała jakąś strategie też kupowano najzdolniejszych młodych piłkarzy i od razu wypożyczano do 1 ligi przy czym bacznie się im przyglądano.

Nie muszę daleko szukać: Paweł Brożek. Czy grając w 3 lub 4 ligowych rezerwach byłby lepszy? Nie sądzę. 1 liga to jednak wyższa półka.

Poczekajmy ze 3 lata i dopiero wtedy śmiejmy się z wyboru Handzlika...
gra w I lidze czy Ekstraklasie jest lepsza ? U nas miał duże szansę na grę w Ekstraklasie. Pograłby rok,dwa i byłby już zagranicą za dużo większą kasę.
Odpowiedz cytując