Wyświetl pojedynczy post
inspektor erektor
Senior Member
 
Od: 02.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11642
Stary 13.07.2016, 10:00
Griszka30KR napisał(a):Wyświetl post
I dokładnie tak jest.Chcieliśmy kiedyś wynająć skybox,raz ,ze cena jest odstraszająca,to jeszcze nie negocjowalna...
Cenią się jakbyśmy byli ligą angielska,albo mistrzem kraju,a tu klub walczy o utrzymanie i lepiej,żeby stały puste niż coś na nich zarobić.
z ciekawości, ile sobie liczą za jeden mecz?
Odpowiedz cytując