Griszka30KR napisał(a):

I dokładnie tak jest.Chcieliśmy kiedyś wynająć skybox,raz ,ze cena jest odstraszająca,to jeszcze nie negocjowalna...
Cenią się jakbyśmy byli ligą angielska,albo mistrzem kraju,a tu klub walczy o utrzymanie i lepiej,żeby stały puste niż coś na nich zarobić.
|
z ciekawości, ile sobie liczą za jeden mecz?