Franeklowcabramek napisał(a):

|
Kto tak powiedział, że dopiero w Wiśle nauczył się podawać? Niech zgadnę, Franz Smuda? No tak bo on poznawał piłkarza po tym jak po schodach wchodził, nie zdziwię się jak wszyscy windami jeździli przy nim.
|
Zwłaszcza, że ściągał go jako lewego obrońcę
