|
Nikt go nie wita jak Bóg. Chodzi o jego potencjał jaki bez wątpienia ma a my potrzebujemy zawodników ofensywnych bo kadrowo słabo to wygląda, Małecki czy Boguski złapią kontuzje i kto zagra? Nawet nie kontuzje a głupie żółte kartki sprawią, że będzie trzeba sięgać do rezerw klubu. Kto ma grać? Brlek na skrzydle albo Cywka? Przypominam, że swego czasu przez podobną sytuację przechodził Małecki u Smudy i wrócił z podkulonym ogonem. Guerrier ma po prostu złych doradców, tak jak napisałem potencjał ma a gdyby trochę się ogarnął to byłby dużym wzmocnieniem na nowy sezon 2016/17.
Ostatnio edytowane przez Franeklowcabramek : 12.07.2016 o godz. 16:54.
|