Wyświetl pojedynczy post
tomasz_19
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: czy z kąd? mam dylemat

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75053
Stary 12.07.2016, 13:33
Fiti napisał(a):Wyświetl post
Z drugiej strony gra trójką środkowych obrońców kiedy mamy ich dokładnie trzech to nie najlepszy pomysł. Jeden wypada i mamy problem.
jeżeli chcesz punktować to musisz wystawiać najlepszy możliwy skład, a że nie mamy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia to muszą pełnić ich rolę nominalni obrońcy, stąd 3-5-2... widać gołym okiem, że Wdowczyk posyła do boju najlepsze co ma... innymi słowy krawiec kraje jak mu materiału staje... a że ktoś wypadnie z powodu kartek czy kontuzji? no cóż ciągle narzekamy, że młodzi nie grają więc będą mieli w końcu szanse.
"Ludzie są tacy głupi, że to działa. Niesamowite!" - M.M.
J***Ć pis!!!
Odpowiedz cytując