Fiti napisał(a):

|
Z drugiej strony gra trójką środkowych obrońców kiedy mamy ich dokładnie trzech to nie najlepszy pomysł. Jeden wypada i mamy problem.
|
jeżeli chcesz punktować to musisz wystawiać najlepszy możliwy skład, a że nie mamy skrzydłowych z prawdziwego zdarzenia to muszą pełnić ich rolę nominalni obrońcy, stąd 3-5-2... widać gołym okiem, że Wdowczyk posyła do boju najlepsze co ma... innymi słowy krawiec kraje jak mu materiału staje... a że ktoś wypadnie z powodu kartek czy kontuzji? no cóż ciągle narzekamy, że młodzi nie grają więc będą mieli w końcu szanse.