Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75047
Stary 12.07.2016, 11:42
TRZEBINIAnin napisał(a):Wyświetl post
Odszedł jeszcze Marszalik, więc łącznie 5 pomocników, nie przyszedł żaden.
No tak, ale on nie grał praktycznie w ogóle. To tak jakby napisać, że osłabiło nas odejście Czekaja albo Sarkiego. Bez jaj.
Był moment kiedy wydawało się, że coś z niego może być, ale potem przyszły kontuzje i chłopak jakoś nie odpalił... Do teraz po odejściu z Wisły jest bez klubu.

Niestety jest tak, że na dziesięciu to się może jeden przebije. Trzeba liczyć na Bartosza (przede wszystkim) i Kujawę. To może być dla któregoś z nich przełomowy sezon.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 12.07.2016 o godz. 11:46.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując