TRZEBINIAnin napisał(a):

|
Odszedł jeszcze Marszalik, więc łącznie 5 pomocników, nie przyszedł żaden.
|
No tak, ale on nie grał praktycznie w ogóle. To tak jakby napisać, że osłabiło nas odejście Czekaja albo Sarkiego. Bez jaj.
Był moment kiedy wydawało się, że coś z niego może być, ale potem przyszły kontuzje i chłopak jakoś nie odpalił... Do teraz po odejściu z Wisły jest bez klubu.
Niestety jest tak, że na dziesięciu to się może jeden przebije. Trzeba liczyć na Bartosza (przede wszystkim) i Kujawę. To może być dla któregoś z nich przełomowy sezon.