Wyświetl pojedynczy post
fansorina
Senior Member
 
Od: 06.2013

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75045
Stary 12.07.2016, 11:15
Pero napisał(a):Wyświetl post
Nie wiem czy coś przespałem. Który zimowy transfer był dla Ciebie wzmocnieniem (Nie licząc Wolskiego)? Który z tych zawodników zapewnił nam chociaż punkt? Albo nawet inaczej: Który przyczynił się do tego ze nie było straty punktów?
Powinieneś nazywać rzeczy po imieniu "zimowe transfery".
Naszym największym zimowym wzmocnieniem było odejście Jankowskiego...
Zdenek Ondrasek i Patryk Małecki.
Odpowiedz cytując