Pero napisał(a):

Nie wiem czy coś przespałem. Który zimowy transfer był dla Ciebie wzmocnieniem (Nie licząc Wolskiego)? Który z tych zawodników zapewnił nam chociaż punkt? Albo nawet inaczej: Który przyczynił się do tego ze nie było straty punktów?
Powinieneś nazywać rzeczy po imieniu "zimowe transfery".
Naszym największym zimowym wzmocnieniem było odejście Jankowskiego...
|
Zdenek Ondrasek i Patryk Małecki.