Temat: Bilety
Wyświetl pojedynczy post
Don Donson
Senior Member
 
 
Od: 05.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#12423
Stary 12.07.2016, 06:43
kupić bilet i na meczu podyskutujcie!!!
Najpierw jesteście kibicami Wisły. Kibicami zgód jesteśmy / byliśmy z przyzwyczajenia i kurtuazji.
Sam mam znajomych w GDA i WRO, ale do mord sobie nie skaczemy - ot zmieniło się otoczenie, ale serca dalej pompują tą samą krew.

Klub już 2 sezon potrzebuje kibiców jak tlenu.
Ni bądźcie cioty tylko kasować się i do soboty!!!
PS:(...)Skąd ta lojalność?
Kamil Kosowski: "To jest lojalność wobec herbu, wobec kibiców, nie wobec właściciela."
"de oppresso liber"
Odpowiedz cytując