Od strony transferowej wątek finansowy wygląda następująco:
http://grantthornton.pl/publikacja/w...ksze-od-5-lat/ W w całym zeszłym sezonie pod względem wydatków na transfery uplasowaliśmy się na 2. miejscu w lidze, strona 7. raportu, a w okienku zimowym, na 3. miejscu, strona 8. Autorzy używają dla wydatków określenia "strata". Dla jednych była to strata, dla innych jak np. dla Legii - opłacalne ryzyko.