Wyświetl pojedynczy post
vote-for-mikey
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23320
Stary 10.07.2016, 23:14
WISŁAZWE napisał(a):Wyświetl post
Teoria.

Wisła Kraków nie zarobi ani grosza na E2016. Kasa poszła na zobowiązania związane z UEFA. Ile razy można to powtarzać.
= zarobiła. Jak masz długi i komornik zajmuje ci hajs od pracodawcy to nie znaczy, że nie zarabiasz.
.
Odpowiedz cytując