Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11633
Stary 10.07.2016, 21:18
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Szczerze? To co piszesz brzmi absurdalnie. Spójrz na bandy wokół stadionu. Zobaczysz tam reklamy Adidas, Tele-Foniki, Impelu, Totolotka, w skrócie sponsorów i partnerów klubu. Gdyby Twoja teoria była prawdziwa, musiałoby to oznaczać, że mają oni podpisane umowy sponsorskie z miastem.

Cóż, nie rozstrzygniemy, możemy sobie tylko popisać w internecie.
to nie jest absurdalne..po prostu nie wiemy jak brzmi umowa.moze jest tak,ze majac bandy wokoł boiska placimy np za mecz 500 tyś zl a majac jeszcze dodatkowe płacilibysmy np 800 tyś (sumy z sufitu.nie wiem jakie sa rzeczywiste kwoty)?może w momencie podpisywania umowy nie mielismy chętnych na pozostałe powierzchnei reklamowe a nei było/nie jest nas stac na zaryzykowanie i placenie wiecej za wynajem stadionu bo moze ktos się znajdzie i pokryje swoim banerem większy koszt wynajmu?za mało wiemy zeby oceniać.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując