Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11632
Stary 10.07.2016, 21:11
Szczerze? To co piszesz brzmi absurdalnie. Spójrz na bandy wokół stadionu. Zobaczysz tam reklamy Adidas, Tele-Foniki, Impelu, Totolotka, w skrócie sponsorów i partnerów klubu. Gdyby Twoja teoria była prawdziwa, musiałoby to oznaczać, że mają oni podpisane umowy sponsorskie z miastem.

Cóż, nie rozstrzygniemy, możemy sobie tylko popisać w internecie.
Odpowiedz cytując