|
Szczerze? To co piszesz brzmi absurdalnie. Spójrz na bandy wokół stadionu. Zobaczysz tam reklamy Adidas, Tele-Foniki, Impelu, Totolotka, w skrócie sponsorów i partnerów klubu. Gdyby Twoja teoria była prawdziwa, musiałoby to oznaczać, że mają oni podpisane umowy sponsorskie z miastem.
Cóż, nie rozstrzygniemy, możemy sobie tylko popisać w internecie.
|