Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11631
Stary 10.07.2016, 20:51
Paweł napisał(a):Wyświetl post
Nie wynajmujemy tylko dzierżawimy. Nie chce mi się wierzyć, że ktoś podpisał umowę z miastem, w myśl której zysk z reklam idzie do miasta. Zresztą w klubie nie ma nawet prezesa, więc kto by miał się tym zająć...
a moze jeśli dzierzawimy bez prawa do powierzchni reklamowej to mamy niższą kwotę za dzierżawę?nie znamy umowy,nie bylismy w czasie rozmów na ten temat wiec trudno oceniac czy takie rozwiazanie jest lepsze czy gorsze.tym bardziej,ze nikt z nas nie zna na ile sytuacja finansowa jest fatalna i jaka była w momencie gdy te negocjacje byly prowadzone.
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując