Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11627
Stary 10.07.2016, 20:16
Swego czasu pytałem o to klub, bez odpowiedzi. W maju rzecznik klubu odpowiedział mi że chca zrobić coś takiego, a gdy kilka dni temu gdy ponowiłem pytanie, to usłyszałem że sam (rzecznik) lobbował za tym kilka razy, jest za tym, w klubie też ale na przeszkodzie może stanąć budżet.
Zapytałem się czy nie można byłoby stworzyć band z latami w których zdobywaliśmy Mistrzostwa Polski a w nie wkomponować naszych sponsorów (TF, Totolotek, Coca-Cola, Euro Alloys, Impel itp.) w zamian za pomoc w sfinansowaniu takiej inwestycji. Odpowiedź była następująca-nie składamy broni.

Nie nastawiałbym się raczej na to.......

Tak zrobili to włodarze Sevilli


Obecnie występujące reklamy Totolotka, TF i jeszcze kilku innych firm pokazują że można, jest to realne do zrobienia.
Ostatnio edytowane przez krzaq12 : 10.07.2016 o godz. 20:19.
Odpowiedz cytując