Swego czasu pytałem o to klub, bez odpowiedzi. W maju rzecznik klubu odpowiedział mi że chca zrobić coś takiego, a gdy kilka dni temu gdy ponowiłem pytanie, to usłyszałem że sam (rzecznik) lobbował za tym kilka razy, jest za tym, w klubie też ale na przeszkodzie może stanąć budżet.
Zapytałem się czy nie można byłoby stworzyć band z latami w których zdobywaliśmy Mistrzostwa Polski a w nie wkomponować naszych sponsorów (TF, Totolotek, Coca-Cola, Euro Alloys, Impel itp.) w zamian za pomoc w sfinansowaniu takiej inwestycji. Odpowiedź była następująca-nie składamy broni.
Nie nastawiałbym się raczej na to.......
Tak zrobili to włodarze Sevilli
Obecnie występujące reklamy Totolotka, TF i jeszcze kilku innych firm pokazują że można, jest to realne do zrobienia.