Wyświetl pojedynczy post
Paweł
Senior Member
 
Od: 10.2007
Skąd: Rzeczpospolita Krakowska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11624
Stary 10.07.2016, 20:02
Skoro jesteśmy przy sponsorach i często poruszany jest także temat betonu na stadionie. Czy nie dałoby się sprzedać tej powierzchni reklamodawcom, gdzie mogliby oni wziąć koszt obandowania na siebie (oczywiście obniżając odpowiednio daniny do klubu za sponsoring)? Oferując współpracę firmom, które mają swoje logotypy w barwach naszego stadionu (np. taka Coca-Cola) mogłoby to wyglądać całkiem estetycznie. Wiadomo, że milionów by z tego nie było, ale po pierwsze w obecnej sytuacji żaden grosz nie śmierdzi, a po drugie zakryto by w końcu ten paskudny beton.

Poglądowo White Hart Lane:
Odpowiedz cytując