|
Oczywiście że to prawda. Jeśli Orlen chce wspierać Wisłę Płock, Lewiatan Koronę Kielce, jeżeli takie drużyny jak Ruch Chorzów, Piast Gliwice, czy Pogoń Szczecin mają swoich sponsorów to i my moglibyśmy, tylko się cenimy, chyba trochę za wysoko. Lepiej zejść z ceny i zarabiać mniej niż mieć opinię że nikt z nami nie chce współpracować.
|