Ma_niek napisał(a):

|
Te zobowiazania wobec Uefa to co to jest?. Kasa na Jovanicow i innych?.
|
Przypadkiem nie pytaj, ile jeszcze tego długu jest. W tym klubie każde niepowodzenie i brak działania da się wytłumaczyć długiem, czasem nazywanym "mitycznym", innym razem "wewnętrznym". Tak czy inaczej nikt nie wie ile go jest i czy kiedykolwiek się skończy.