filoo napisał(a):

Ten tego, UEFA wypłaca wszystkim klubom po 7tys Evro za dzień zawodnika na EURO ( 14 dni przed i jeden dzień po ost meczu ), niezależnie od jakości ligi, to związane jest z ubezpieczeniami itp, także dzięki Krzysztofowi i Richardowi Wisła Kraków zarobi, spory pieniądz. Mam taką małą teorię, że wynagrodzenie za występ naszych zawodników podczas Mistrzostw mogło być kością niezgody pomiędzy Duninem a Cupiałem. szczegóły to drugorzędna sprawa, ale skoro Prezes Suligostowski upierał się, że będzie chciał pozyskać Wolskiego, to skądś pieniądze na niego mieć musiał. Myślę że Dunin chciał wykorzystać właśnie te pieniądze, plus to, co udało się zaoszczędzić, na zawodnikach odchodzących z klubu ( Balash, Crivellaro, Sarki, MCzek, ? ), pewnie (wg mnie!) jednak Prezes Cupiał postanowił przeznaczyć te pieniądze na załatwienie innych spraw, np długów.
Zaznaczam, że to tylko moja teoria
|
Teoria.
Wisła Kraków nie zarobi ani grosza na E2016. Kasa poszła na zobowiązania związane z UEFA. Ile razy można to powtarzać.