Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23314
Stary 09.07.2016, 14:41
filoo napisał(a):Wyświetl post
Ten tego, UEFA wypłaca wszystkim klubom po 7tys Evro za dzień zawodnika na EURO ( 14 dni przed i jeden dzień po ost meczu ), niezależnie od jakości ligi, to związane jest z ubezpieczeniami itp, także dzięki Krzysztofowi i Richardowi Wisła Kraków zarobi, spory pieniądz. Mam taką małą teorię, że wynagrodzenie za występ naszych zawodników podczas Mistrzostw mogło być kością niezgody pomiędzy Duninem a Cupiałem. szczegóły to drugorzędna sprawa, ale skoro Prezes Suligostowski upierał się, że będzie chciał pozyskać Wolskiego, to skądś pieniądze na niego mieć musiał. Myślę że Dunin chciał wykorzystać właśnie te pieniądze, plus to, co udało się zaoszczędzić, na zawodnikach odchodzących z klubu ( Balash, Crivellaro, Sarki, MCzek, ? ), pewnie (wg mnie!) jednak Prezes Cupiał postanowił przeznaczyć te pieniądze na załatwienie innych spraw, np długów.
Zaznaczam, że to tylko moja teoria

Teoria.

Wisła Kraków nie zarobi ani grosza na E2016. Kasa poszła na zobowiązania związane z UEFA. Ile razy można to powtarzać.
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując