Temat
:
Przygotowania piłkarzy Wisły Kraków do sezonu: obozy, sparingi itp.
Wyświetl pojedynczy post
Samuraj
Junior Member
Od: 04.2016
Offline
#
6086
09.07.2016, 09:05
Miśkiewicz to się chyba boi wychodzić z tej bramki, trochę wyjdzie i cofa się... w poprzednim sezonie tak zawalił nam kilka bramek i znowu to się powtarza. A stawianie drewna Urygi i Cywki w obronie... hmm.. cienko widzę ten sezon..
Samuraj
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Samuraj
Znajdź inne posty napisane przez Samuraj