Revolver napisał(a):

|
Nawet gdyby - wciąż jakaś oszczędność.
|
To nie lepiej dla klubu zgłosić połowę ekipy na L4 ? Wtedy dopiero będzie oszczędność..
no dajcie spokój żeby życzyć zawodnikom pójścia na chorobowe.. skład coraz mniejszy, a nie którzy się cieszą że ubywa kolejny rezerwowy.