Wyświetl pojedynczy post
jaszczur90
Senior Member
 
Od: 07.2006
Skąd: Kraków /Krowodrza

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23311
Stary 08.07.2016, 14:02
Revolver napisał(a):Wyświetl post
Nawet gdyby - wciąż jakaś oszczędność.
To nie lepiej dla klubu zgłosić połowę ekipy na L4 ? Wtedy dopiero będzie oszczędność..

no dajcie spokój żeby życzyć zawodnikom pójścia na chorobowe.. skład coraz mniejszy, a nie którzy się cieszą że ubywa kolejny rezerwowy.
Odpowiedz cytując