Franeklowcabramek napisał(a):

|
Wolski w wywiadzie sam powiedział, że po okresie pierwokupu nikt się do niego z Wisły nie odezwał i podjął rozmowy z Lechią. Co się dzieje w tym klubie? Nawet do niego nie zadzwonili, nie powiedzieli "słuchaj, niestety nie mamy pieniędzy aby Cię wykupić, życzymy Ci powodzenia" czy coś w tym stylu, drobny gest a inaczej by był zarząd odbierany a tak to kipa wyszła. Wstyd.
|
Czemu mieli dzwonić jak cały czas czekamy na fax z Florencji?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."