krzaq12 napisał(a):

|
Ciekawe kiedy klub uruchomi sprzedaż biletów? Nawet nie chodzi o mnie, tylko mam paru znajomych, którzy czekają na to i chcą pozyskać już wejściówki na sobotnie spotkanie. Mecz za tydzień, klub mógłby już wystartować z tym.
|
Najpóźniej w poniedziałek, ale myślę, że już jutro ruszy sprzedaż biletów
