KOMINEK napisał(a):

|
my już z tego pewnie nic kasy nie dostaniemy ?
|
Odnośnie klauzuli, to jeśli faktycznie taka istniała, wciąż powinna obowiązywać i jeśli jakieś szczególne warunki (np. ważność w latach) jej nie wyłączyły, powinniśmy się upomnieć o kasę.
A dostaniemy coś też na pewno na zasadzie solidarity contribution, ale to będą jakieś grosze (1,5% transferu ok mi wychodzi)