Wyświetl pojedynczy post
gdsmk
Senior Member
 
 
Od: 07.2003
Skąd: At the heart of winter

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11346
Stary 08.07.2016, 08:26
KOMINEK napisał(a):Wyświetl post
my już z tego pewnie nic kasy nie dostaniemy ?


Odnośnie klauzuli, to jeśli faktycznie taka istniała, wciąż powinna obowiązywać i jeśli jakieś szczególne warunki (np. ważność w latach) jej nie wyłączyły, powinniśmy się upomnieć o kasę.

A dostaniemy coś też na pewno na zasadzie solidarity contribution, ale to będą jakieś grosze (1,5% transferu ok mi wychodzi)
Odpowiedz cytując