|
z tego co widzę to straciliśmy Buchalika. Niestety nie odszedł, tylko poszedł na L4.
Domniemuje ze Chorążka zostanie drugim ....lub historia zatacza koło i sciagniemy kogoś za free (typu Załuska) który pobroni pół roku i pojdzie do Legii.
Na ch.. Legii taki Załuska, przeciez juz tam był 2 lata
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|