Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23307
Stary 08.07.2016, 07:55
z tego co widzę to straciliśmy Buchalika. Niestety nie odszedł, tylko poszedł na L4.
Domniemuje ze Chorążka zostanie drugim ....lub historia zatacza koło i sciagniemy kogoś za free (typu Załuska) który pobroni pół roku i pojdzie do Legii.
Na ch.. Legii taki Załuska, przeciez juz tam był 2 lata
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując