Cytat:
|
Wątpie za czasów Umbro jeszcze w sezonie 06/07 i 07/08 też nie mieliśmy dedykowanych modeli a cena wynosiła 199 zł. za meczówkę. Zresztą w przypadku Adidasa też był jeden sezon (10/11) co nie mieliśmy dedykowanych i cena była ponad 200 zł.
|
Racja ale wówczas te koszulki z Adidasa kosztowały albo 199 zł, albo 219, nie pamiętam. A te które były z dedykacją poszły o kilkadziesiąt zł do góry i kosztowały 259 zł. Z Umbro masz rację. Sam nie wiem, jedno jest pewne obok Legii mamy najdroższe koszulki w lidze, nawet Lech sprzedaje taniej, obecnie po przecenie za 119 zł, wcześniej kosztowały 199 zł.
Teraz jak będzie nowy model cena pewnie też zakręci się w granicach 240-260 zł.
Szczerze mówiąc nie wyglądają imponująco nowe trykoty biało-zielonych
