Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
kaczmar13
Junior Member
Od: 07.2016
Offline
#
4461
07.07.2016, 20:54
Franeklowcabramek
napisał(a):
To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy.
http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017
moim zdaniem ta czcionka wygląda tragicznie. Dużo bardziej podobała mi się poprzednia
kaczmar13
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kaczmar13
Znajdź inne posty napisane przez kaczmar13