Wyświetl pojedynczy post
kaczmar13
Junior Member
 
Od: 07.2016

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4461
Stary 07.07.2016, 20:54
Franeklowcabramek napisał(a):Wyświetl post
To jest bardzo dobra wiadomość! W końcu ta pospolita brzydka czcionka zostanie zmieniona!
Na razie nie widziałem w sparingach piłkarzy Wisły z taką czcionką. W końcu Ekstraklasa poszła po rozum do głowy.

http://legia.info.pl/Nowa_czcionka_n...ezonu_20162017
moim zdaniem ta czcionka wygląda tragicznie. Dużo bardziej podobała mi się poprzednia
Odpowiedz cytując