Dziś dla odmiany wraca temat Kuby i Liverpoolu. Może faktycznie coś jest na rzeczy. Oby był kolejnym wygranym tego euro. Pewnie, biorąc pod uwagę wiek, to będzie ostatni topowy klub Kuby przed..powrotem do Wisły ;-)
Skoro ma się prosić o miejsce w Dortmundzie, może pora skosztować Anglii i sprawdzonego trenera...
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ortmund/hfkg64