Wyświetl pojedynczy post
Vinci
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11344
Stary 07.07.2016, 19:51
Dziś dla odmiany wraca temat Kuby i Liverpoolu. Może faktycznie coś jest na rzeczy. Oby był kolejnym wygranym tego euro. Pewnie, biorąc pod uwagę wiek, to będzie ostatni topowy klub Kuby przed..powrotem do Wisły ;-)

Skoro ma się prosić o miejsce w Dortmundzie, może pora skosztować Anglii i sprawdzonego trenera...

http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...ortmund/hfkg64
"Kradzione szczęścia nie daje..."
Odpowiedz cytując