Wyświetl pojedynczy post
R33
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4457
Stary 07.07.2016, 18:38
Wątpię czy niebieskie wstawki będą, swego czasu (chyba z 2 lata temu) Bayern miał niebieskie wstawki, a my czarne tak więc na nie niestety bym nie liczył.
Odpowiedz cytując