Wyświetl pojedynczy post
wściekłe pięści węża
Senior Member
 
Od: 02.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#75006
Stary 07.07.2016, 18:17
Pero napisał(a):Wyświetl post
Z Krzyskiem w sumie śmiesznie wyszło. Wrócił do Krakowa bo rodzina blisko. Pierwsze dziecko w drodze. Baza treningowa niedaleko domu. Miała być stabilizacja. Zresztą on chyba tak lubi.

Teraz jeśli dobrze kojarzę drugie dziecko w drodze. A tu hop, transfer
Problem Mąki nie polegał na tym, że nie był w domu (blisko rodziny), tylko, że był tak zajebiście od domu daleko.

Tutaj chodzi o Francję, wybrzeże Morza Śródziemnego i mimo wszystko wciąż Europę (chociaż wiadomo jaka jest sytuacja w Marsylii ). Mimo wszystko jest to jakaś stabilizacja (zwłaszcza jeśli dostanie kontrakt na np. 3 lata).

Także moim zdaniem jeśli rzeczywiście są propozycje transferu, to Mąki w Wiśle już nie ma.
Odpowiedz cytując