Temat
:
Stroje meczowe Wisły Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Alonso19
Member
Od: 08.2011
Offline
#
4455
07.07.2016, 16:34
Condivo 16 jest o tyle dobre, że jeżeli nie będzie to jakiś dedykowany taki odgórnie to Wisła może go zrobić poprzez miteama tak jak Śląsk zrobił.
Alonso19
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Alonso19
Znajdź inne posty napisane przez Alonso19