Wyświetl pojedynczy post
krzaq12
Senior Member
 
 
Od: 05.2015

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1660
Stary 07.07.2016, 15:08
Rzeczywiście w klubie jest wyraźny zastój.
Nie oddelegowano prezesa, nawet tymczasowego, co miało kilkukrotnie miejsce w przeszłości. Bez prezesa już 2 tygodnie jesteśmy. Klubem zarządza m. in. Kapka.......
Klub nie rozpoczął sprzedaży biletów na najbliższe spotkanie, choć mecz już za 9 dni.
Podobno mają być nowe stroje, a nie zanosi się na prezentację. Mają zostać pokazane dopiero w dniu meczu, bez żadnej promocji. Dział marketingu śpi, nie zawsze dawał radę, ale ostatnio dużo się tam działo, a teraz dziwne wyczekiwanie. Żadnych konkursów, promocji na nowy sezon, zniżek na zakupy w sklepie dla karnetowiczów, choć jeszcze pod koniec tamtego sezonu zapowiadano kilka fajnych akcji przed rozpoczęciem nowego sezonu.
Może to moje, trochę zbyt pochopne myślenie, ale rzeczywiście tak to może wyglądać.
Odpowiedz cytując