|
Rzeczywiście w klubie jest wyraźny zastój.
Nie oddelegowano prezesa, nawet tymczasowego, co miało kilkukrotnie miejsce w przeszłości. Bez prezesa już 2 tygodnie jesteśmy. Klubem zarządza m. in. Kapka.......
Klub nie rozpoczął sprzedaży biletów na najbliższe spotkanie, choć mecz już za 9 dni.
Podobno mają być nowe stroje, a nie zanosi się na prezentację. Mają zostać pokazane dopiero w dniu meczu, bez żadnej promocji. Dział marketingu śpi, nie zawsze dawał radę, ale ostatnio dużo się tam działo, a teraz dziwne wyczekiwanie. Żadnych konkursów, promocji na nowy sezon, zniżek na zakupy w sklepie dla karnetowiczów, choć jeszcze pod koniec tamtego sezonu zapowiadano kilka fajnych akcji przed rozpoczęciem nowego sezonu.
Może to moje, trochę zbyt pochopne myślenie, ale rzeczywiście tak to może wyglądać.
|