|
Niech ktoś zrobi reset
Może ja?
Byłem ostatnio w mieście i przechadzałem się po moście, który teoretycznie wychodzi na wieżę nazwaną imieniem króla, jednego z "przeklętych".
1. Co to za miasto?
2. Dlaczego teoretycznie?
3. Imię króla
Tyle.
Łatwe.
Może ruszymy z kopyta?
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać
...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....
|