Wyświetl pojedynczy post
WISŁAZWE
WISŁA KRAKÓW
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Reymonta 22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19042
Stary 07.07.2016, 12:26
daka.kodaka napisał(a):Wyświetl post
Tanie wzmocnienia

Wymiana
Buchalika na Emilijus Zubas z Podbeskidziem
BRAMKA
Paweł Kieszek-(GD Estoril-Praia)-WYDAJE SIĘ NIE GORSZY OD CIEŻNIAKA
RESZTA WZMOCNIEŃ
Obrona
Adam Danch-Górnik Zabrze
Damien Perquis-Toronto-Bardzie SF ale może powrót jak Wolski by sie odbudować
Michał Nalepa-Ferencvarosi TC
Pomocnik Środkowy
Roman Gergel-Górnik Zabrze
Dani Quintana- Qarabağ Ağdam
Adrian Mierzejewski-Al-Nassr (Rijad) (Może by chciał się wypromować bo kase już zarobił jak mąka w Chinach)
Radosław Majewski -(AS Véria) (Może chciał by się odbudować jak Wolski,Stilić,)
Marcin Burkhardt-(Ullensaker/Kisa IL) na ławkę jako uzupełnienie



Radosław Majewski podpisał kontrakt z Lechem Poznań.
Adrian Mierzejewski - ''chciałby się wypromować'' - gdzie przepraszam bardzo?
Wymiana Buchalika na Zubasa -



Wisła złożyła jakieś zapytanie do Urzędu Pracy?

''Szukamy piłkarzy, wolnych, bez kontraktu, którzy chcieliby się wypromować, odbudować. Gwarantujemy skuteczność w 100% (Stilić, Wolski).
Płaca: średnia krajowa
Kontrakt: na rok bo na dłużej się nie opłaca, najwyżej przedłużymy jak się sprawdzi.
Wymagania: proste kopnięcia piłki, najlepiej na dorobku, bo czasem nie płacimy na czas( raz na 6 miesięcy)
Kontakt: [email protected]
W samym sercu trybun, w jego centrum, pojawiło się w piątkowy wieczór słowo pasja. Określenie, które najdobitniej tłumaczy to dlaczego większość z nas pojawia się na Reymonta, choć nie ma wyników, działań marketingowych, czy drużyny, z którą chcielibyśmy w pełni się utożsamiać.




Kraków, 9 marca 2012.






Odpowiedz cytując