Z moich informacji wynika/wynikało, że Cupiał za reklamę na strojach Wisły Kraków płaci 4 mln* złotych.
Dlatego upadła opcja m.in z Coca -Colą. Bo była taka opcja. Ale mniejsza o to. Każdy odpadał w przedbiegach, oferując kwotę mniejszą niż wspomniane 4 mln od Cupiała
A ile Fortuna płaci Legii za reklamę?
* Informacje z własnych źródeł. Chyba, że ktoś ma bardziej dokładne dane to przepraszam za wprowadzenie w błąd.